Top smještaj u Crikvenici uz glavnu plažu i doručak svaki dan za 2 osobe – samo 400 eura

Pronašli smo odličan smještaj B&B Galija u Crikvenici. Smještaj nudi doručak i lokaciju uz najbolju plažu, a za 6 dana po osobi platite 400 eura/ 800 eura dvoje. Termini slobodni od 12.8. Po izboru uzmete i više ili manje dana. Možete pogledati cijenu i termine te po želji rezervirati apartman jednostavnim klikom na link ispod.

Klikni ovdje – APARTMAN B&B GALIJA

Smještaj u Dalmaciji

U cijeni je!

  • Wifi
  • Parking
  • Tuš
  • wc
  • klima
  • kuhinja
  • doručak svaki dan

Više informacija o ljetovanjima u Hrvatskoj saznaj na upit. Predlažemo da pogledaš i druge ponude na stranici Lovci na odmore gdje svakodnevno imate najveće akcije hotela, apartmana i mobilnih kućica za odmor u Hrvatskoj, ali i šire.

Ako volite putovanja i istraživanje novih mjesta, na našem portalu možete pronaći brojne vodiče i ideje za putovanja diljem regije. Donosimo preporuke za najljepše destinacije u Hrvatskoj, savjete za odmor na Jadranskoj obali, kao i ideje za zanimljive vikend izlete u prirodi i povijesne gradove.

Osim Hrvatske, sve više putnika otkriva i čari putovanja kroz Bosnu i Hercegovinu, zemlju poznatu po spektakularnim planinama, rijekama i autentičnim gradovima poput Mostara i Sarajeva. Također, donosimo i inspiraciju za putovanja kroz Srbiju, gdje možete istražiti nacionalne parkove, planine i zanimljive gradove poput Novog Sada i Beograda.

Leave a Reply