Rim 4 dana avionom iz Zagreba u listopadu za 1890 kn

Vječni grad Rim jedan je od najromantičnijih gradova na svijetu, a poznat je nevjerojatnim ljepotama, slikovitim ulicama, odličnoj gastro ponudi i svojoj povijesti. Predlažemo vikend putovanje od 19 do 22.listopada avionom iz Zagreba. Uključena povratna karta i smještaj u centru za 1890 kn po osobi.  Upoznajte jedan od najromantičijih i najljepših gradova Europe.

Putovanje nema uključen smještaj, ali ima prtljagu , avionsku kartu i pristojbe zračnih luka su uključene u cijenu. Karte i smještaj kupite online klikom na linkove ispod. Nakon kupnje, po potrebi napravite online check-in i dodite u zračnu luku barem 90 minuta prije leta.

Za avionske karte kliknite – AVIONSKA KARTA ZA RIM

Za rezervaciju hotela kliknite – BEAUTIFUL PLACE IN ROME

Ponuda uključuje:

  • Avionsku kartu
  • klimu
  • tv
  • prtljagu
  • takse
  • Dvokrevetnu sobu

Želite li provjeriti cijene drugih hotela i apartmana u Rimu možete to napraviti klikom ovdje – Jeftina tražilica hotela.

Credits: Maridav/Rome/Italy

Credits: Maridav/Rome/Italy

Osnovne informacije:

  • U cijenu je uključena avionska karta s polaskom iz Zagreba
  • Boravak u hotelu je uključen u cijenu
  • Takse i pristojbe zračnih luka su uračunate u cijenu i nema nikakve nadoplate.
  • Prijevoz do hotela i zračne luke je o vlastitom trošku.
  • Prtljaga je uračunata u cijenu. Info provjerite na stranici prijevoznika.

Važno!

  • Za pregled viznog sustava kliknite ovdje: MVEP HR
  • Za rezerviranje drugačijeg smještaja kliknite ovdje: JEFTINA PRETRAGA HOTELA
  • Ukoliko imate pitanja ostavite nam komentar.

 

Booking.com

Leave a Reply