Kratki predah u Rovinju za produženi vikend

Za nadolazeći produženi vikend u listopadu predlažemo da izaberete romantični boravak u Boutique Hotel Valdibora koji ima 4*. Ovaj hotel je smješten u staroj jezgri grada Rovinja.

Hotelske sobe imaju zvučnu izolaciju. Doručak je vrlo bogat, kontinentalni, vegeterijanski i švedski stol. Cijena boravka u hotelu za produženi vikend iznosi 330 kuna po osobi za noćenje s uključenim doručkom u cijenu.Klikom na link ispod odmah možete dobiti i rezervirati ovu odličnu ponudu.

KLIKNI I POGLEDAJ PONUDU

Ponuda uključuje:

  • Doručak
  • Wifi
  • Restoran
  • Parkiralište

 

Napominjemo kako prijevoz nije uključen u cijenu, a do Rovinja  možete autobusom i vlastitim vozilom. Ukoliko želite pogledati više ovakvih ponuda savjetujemo da kliknete na sljedeći link – jeftin smještaj u Rovinju

Za više putovanja možete posjetiti i stranicu Putujmo Jeftino. Ovdje ćete pronaći više stotina ponuda za sve dijelove svijeta. Uglavnom su cijene daleko ispod onih koje traže putničke agencije.

Fotografija u naslovu je simbolična.

credits. Rovinj by Tatiana Nikonenko/123rf

Leave a Reply