Putovanje u Italiju u Rim na 4 dana za Advent od 13. do 16.prosinca za samo 1500 kn po osobi. Direktni let iz Beča i smještaj u centru Rima. Za prijevoz do Beča preporučujemo autobus Flixbus.hr po cijeni od 250 kuna ili prijevoz osobnim vozilom 4h iz Zagreba i okolice.
Putovanje ima uključen smještaj, prtljagu , avionsku kartu i pristojbe zračnih luka su uključene u cijenu. Smještaj je u hotelu Overseas BB u centru Rima. Nakon kupnje, po potrebi napravite online check-in i dodite u zračnu luku barem 90 minuta prije leta.Popust za smještaj možete uzeti klikom na ovaj link – Popust za Airbnb. Nakon što kliknete na link potrebno je da kliknete na oznaku Claim your credit i zatim da putem emaila potvrdite besplatnu registraciju kako bi dobili popust u iznosu od 25 eura.
Za avionske karte kliknite – AVIONSKA KARTA ZA RIM
Za rezervaciju hotela kliknite – HOTEL OVERSEAS
Želite li provjeriti cijene drugih hotela i apartmana u Rimu možete to napraviti klikom ovdje – Jeftina tražilica hotela.
Kako su avionske karte iz Zagreba dosta skuplje za ove datume predlažemo let iz Beča . Do Beča možete za 4h autom ili za oko 250 kn autobusom.

Credits: Tomas1111/Rome/Italija/123RF
Osnovne informacije:
- U cijenu je uključena avionska karta s polaskom iz Ljubljane
- Boravak u hotelu je uključen u cijenu.
- Takse i pristojbe zračnih luka su uračunate u cijenu i nema nikakve nadoplate.
- Prijevoz do hotela i zračne luke je o vlastitom trošku.
- Prtljaga je uračunata u cijenu. Info provjerite na stranici prijevoznika.
Važno!
- Za pregled viznog sustava kliknite ovdje: MVEP HR
- Za rezerviranje drugačijeg smještaja kliknite ovdje: JEFTINA PRETRAGA HOTELA
- Ukoliko imate pitanja ostavite nam komentar.


