Advent u Opatiji za vrijeme festivala čokolade. Za opuštajući vikend u Adventu preporučujemo vam Grand Hotel 4 Opatijska Cvijet. Predlažemo vikend u prosincu za vrijeme održavanja festivala čokolade 7. i 8. prosinca. Vikend odmor za dvije osobe u ovom hotelu iznosi 490 kuna odnosno po osobi plaćate 245 kuna. Uz minimalnu nadoplatu možete rezervirati noćenje s doručkom. Hotel ustupa sobe s pogledom, restoran, bazen i wellness usluge.
KLIKNI I POGLEDAJ PONUDU
Ako želite rezervirati ovu ponudu kliknite na link iznad. Slobodno izaberite i neki drugi vikend u prosincu. Više informacija i fotografije sobe dobivate klikom na link.
Ponuda uključuje:
- Doručak
- sobu sa pogledom
- parking
- wellness
- spa
- restoran
- wifi
- tv
Napominjemo kako prijevoz nije uključen u cijenu, a do Opatije možete autobusom i vlastitim vozilom. Ukoliko želite pogledati više ovakvih ponuda savjetujemo da kliknete na sljedeći link – jeftin smještaj u Opatiji.

Credits: Peter Eckert/123RF


